Program Zelená úsporám

Zelená úsporám

Cílem programu Zelená úsporám je umožnit za přispění státních dotací realizovat účinná opatření vedoucí k úsporám potřebné energie a využití obnovitelných zdrojů energie v rodinných a bytových domech.

Podílíme se na zateplování realizovaných objektů na území převážně Královehradeckého kraje. Firma Vše pro stavby s.r.o. je registrovaná v seznamu odborných dodavatelů.

 

Komplexní řešení pro všechny zájemce o Zelenou úsporu

  • Pomůžeme Vám s vyplněním žádosti "Zelená úsporám"
  • Vytvoříme projekt a rozpočet na zateplení domu nebo bytu
  • Budeme za Vás jednat o zateplení na Státním fondu životního prostředí
  • Realizace projektu - stavební práce, zateplení fasády, výměna oken

Program Zelená úsporám je zaměřen na podporu instalací pro vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie, ale také investic do energetických úspor při rekonstrukcích i v novostavbách. V programu Zelená úsporám bude podporováno kvalitní zateplení rodinných domů a zateplení bytových domů. Náhrada neekologického vytápění za nízkoemisní kotle na biomasu a účinná tepelná čerpadla. Instalace těchto zdrojů do nízkoenergetických novostaveb a také nová výstavba v pasivním energetickém standardu.

Kontaktujte nás

Naše firma již postavila více než 50 rodinných domů k naprosté spokojenosti našich zákazníkům. Stačí nás kontaktovat a můžete být mezi nimi také Vy. Prohlédněte si fotogalerii realizovaných projektů.

Radnice1

mobil: +420 733 747 299

mobil: +420 603 538 765

e-mail: info@vseprostavby.eu

O firmě Vše pro stavby s.r.o.

Realizované projekty